Full print

Zaawansowane technologie druku na tkaninach, takie jak full print, pozwalają przenieść na powierzchnię materiału fotografię lub grafikę z zachowaniem jej oryginalnej kolorystyki. Takie nadruki są nie tylko niezwykle wyraźne, pełne szczegółów i żywych kolorów, ale co równie ważne, niezwykle trwałe.

Technologia full print to połączenie zalet druku sublimacyjnego ze zszywaniem maszynowym w celu osiągnięcia niepowtarzalnego efektu wizualnego – zadrukowania całej powierzchni koszulki lub innej, wybranej części garderoby. Jeżeli zależy Ci na przygotowaniu własnej kolekcji oryginalnych koszulek o wysokiej wartości dekoracyjnej, wykorzystanie technologii full print może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Wybierając ofertę szwalni 4lans.pl, możesz liczyć na kompetentną pomoc nie tylko w zakresie przygotowania projektu wybranego typu garderoby damskiej, męskiej lub dziecięcej, ale także w zakresie wyboru określonego materiału do produkcji takiej odzieży, typu nadruku do jej ozdobienia i ostatecznego sposobu jej wykończenia.