Full print

Hurtownia 4lans.pl oferuje innowacyjną metodę przenoszenia fotografii lub grafiki na tkaniny. Full print pozwala, pozwala na umieszczenie dowolnego zdjęcia na przykład na odzieży z zachowaniem oryginalnej kolorystyki. Co sprawia, że usługa realizowana przez naszą firmę cieszy się tak dobrymi opiniami? Wynika to głównie z faktu, że zapewniamy nie tylko niezwykłą intensywność kolorów, a co za tym idzie dbałość o każdy szczegół fotografii czy grafiki, ale także szczególną uwagę poświęcamy dla zachowania oczekiwanej trwałości.

Poznaj zaawansowaną technologię nadruku na tkaninach

Co sprawia, że full print cieszy się tak dużą popularnością? Full print pozwala uzyskać najlepsze i  niepowtarzalne efekty wizualne. Perfekcyjne połączenie zalet druku sublimacyjnego ze zszywaniem maszynowym powoduje, że wybrany nadruk możesz umieścić na całej powierzchni garderoby lub tylko na jej części. Metoda jest wykorzystywana także w przypadku tworzenia serii koszulek o wyjątkowych walorach dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty

Nasza szwalnia zajmuje się realizacja zarówno zamówień indywidualnych, jak i komercyjnych. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę odpowiadającą na potrzeby każdego rodzaju klientów. W przypadku zamówień indywidualnych oferujmy profesjonalną pomoc nie tylko w zakresie przygotowania projektu, ale również doradztwa co do rodzaju materiału. Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do odzieży damskiej czy męskiej. Oferujemy także profesjonalną pomoc w przypadku garderoby dziecięcej. Prowadzimy także doradztwo w zakresie rodzaju nadruku oraz sposoby jego wykończenia. Dzięki temu nie tylko poznajemy potrzeby naszych klientów, ale również możemy dobrać techniki, które zapewnią maksymalne zadowolenie z osiągniętych rezultatów. Masz pytania odnośnie do technologii full print? W takim razie skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać pełne i rzetelne informacje na temat możliwości realizacji Twojego projektu.