Nasz a pracownia została stworzona przede wszystkim z myślą o młodych rozwijających się firmach, które są nawet na etapie samego pomysłu. Z naszej burzy mózgów nie raz powstała nazwa marki czy sklepu. Klienci, którzy wiedzą już jak nazwać swój biznes mogą liczyć nawsparcie w zaprojektowaniu logo czy strony/sklepu www. Na wstępie zazwyczaj prosimy klienta, aby opisał lub wskazał logotypy czy strony, które mu się podobają, tak abyśmy wiedzieli w jakiej estetyce mamy się poruszać.

Oczywiście często doradzamy jaki projekt jest najbardziej praktyczny. Nie raz spotkaliśmy się z wielką fantazją grafika, którego projektu nie byliśmy potem w stanie przenieść na materiały reklamowe czy inne akcesoria. Po ustaleniu szczegółów wysyłamy szkic , wstępny projekt czy aby na pewno obraliśmy odpowiedni kierunek.

Następnie po paru sugestiach dogrywamy finalny projekt działając w oparciu o aplikację do komunikacji pomiędzy grafikiem, a klientem, które stworzył nasz zespół ( www.deeza.in )

Najwięcej klientów trafia do nas w związku z szyciem oraz znakowaniem odzieży. Często zaczynają swoją przygodę, dlatego służymy doradztwem, aby zminimalizować ryzyko błędu, które na początkowym etapie jest bardzo wysokie. Realizujemy proces od wyboru materiałów i stworzenia szablonów przez uszycie prototypów i ich stopniowanie aż do docelowego szycia i pakowania.

Nasz szwalnia jest bardzo uniwersalna. Podejmujemy się praktycznie wszystkich zleceń, aby pogłębiać naszą wiedzę i być w przyszłości przygotowanym na każde wyzwanie. Bardzo lubimy szyć odzież dziecięcą, młodzieżową i sportową. Nie boimy się maskotek, bielizny i kurtek. Szczerze powiedziawszy to czekamy na ciekawe ( może dziwne ? ) wyzwania. W międzyczasie dogrywamy sprawy ewentualnych nadruków i metek. Dobieramy odpowiednią metodę znakowania, tak aby była najtańsza i dopasowana do powierzonego czy stworzonego przez nas projektu. Gdy już wszystko jest uszyte, nadrukowane i "obrandowane" możemy zabrać się za pakowanie i wysyłkę. Od tego momentu reszta leży już po drugiej stronie barykady. W sprawach sprzedaży, marketingu ( pozycjonowanie, facebook ) czy pozycjonowania przekażemy kontakt do odpowiednich specjalistów.