Kategorie bloga

Tagi postu

Ostatnie artykuły

KUKA ma 5 pomysłów na Dzień Ojca!

Spraw tacie oryginalny prezent z okazji zbliżającego się Dnia Ojca! KUKA podpowiada, jakie upominki spodobają się mężczyznom, którzy pełnią najważniejszą rolę w Waszym życiu. Będzie solidnie, praktycznie, a przede wszystkim oryginalnie! Z myślą o 23. czerwca przygotowaliśmy ranking najlepszych prezentów z okazji Dnia Ojca:

Twarzowa koszula

Nikt nie zna stylu Twojego taty lepiej niż Ty! Doskonale wiesz, w jakim kolorze mu do twarzy i w jakim wzorze będzie czuł się dobrze u cioci zarówno na urodzinach, jak i na spotkaniu ze znajomymi! W galerii wzorów KUKA znajdziesz wiele propozycji, które wpadną Ci w oko i zainspirują do zaprojektowania koszuli, o której marzy Twój tata!

Oryginalna poduszka

Czy do hobby Twojego taty należy spanie? A może lubi wylegiwać się na kanapie, oglądając telewizor? W tej sytuacji najlepszą propozycją na prezent z okazji Dnia Ojca będzie poduszka ze wzorem, który sam zaproponujesz lub wybierzesz spośród dostępnych na stronie KUKA. Pozostaje nam życzyć kolorowych snów na poduszce według autorskiego pomysłu!

Praktyczny plecak

Jeśli tata jest fanem pieszych wycieczek, to polecamy realizację plecaka, np. w barwach ulubionego zespołu piłkarskiego. Nie ma bardziej użytecznego prezentu jak torba, do której zmieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Tata nigdy nie zapomni tak wyjątkowego, a przy okazji praktycznego upominku!

Finezyjna tapicerka

Miłośnicy niespotykanych aranżacji wnętrz będą zadowoleni z jedynej w swoim rodzaju tapicerki, która będzie kropką nad „i” w wystroju wnętrza, takiego jak pokój dzienny, gabinet czy sypialnia. Masz pomysł na obicie ulubionego fotela albo sofy taty? Zrealizuj go, współpracując z KUKA.pl!

Modna mucha

Tata-elegant, który do galowych kreacji dobiera muchę, zamiast krawata, będzie uradowany z modnego prezentu. Uroku każdej stylizacji na wielkie wyjście doda mucha wymyślona przez jego pociechę! Każdy będzie pytał, skąd ta wyjątkowa mucha? Odpowiedź jest prosta: KUKA!
Który prezent wybierasz?

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień