SKLEPY INTERNETOWE

Sklepy internetowe, które tworzymy opieramy na silniku PRESTASHOP. Wybraliśmy go z racji tego, że "silnik" ten jest mega intuicyjny i ciągle jest rozbudowywany o kolejne możliwości, a co najważniejsze- jest bardzo łatwy w obsłudze. Teoretycznie po zainstalowaniu sklepu na serwer możesz rozpocząć sprzedaż "od zaraz"! Opiera się on na zasadzie modułów (płatnych lub darmowych, oraz wbudowanych w podstawowy silnik) które budują całą stronę począwszy od slidera zdjęć, nagłówka po cały proces płatności itp.

Jeśli chcesz wzbogacić swój sklep o jakieś "specjalne" elementy, które nie są w podstawowej wersji, możesz zlecić napisanie takiego modułu lub po prostu go kupić z gotowej pozycji którą udostępnia PRESTASHOP ADDONS. PRESTASHOP zdobył zaufanie wielu osób, na świecie działa ok. 250 000 tyś sklepów opartych właśnie na nim, co pokazuje, że jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą zacząć sprzedaż "od zaraz".

Wspomniałem, że w teorii sklep jest gotowy do sprzedaży. No właśnie, pojawia się jedno "ale". Czy chcę aby moja strona wyglądała tak samo jak inne ? Przecież z jednej strony jest to moja wizytówka... Tu pojawia się nasza oferta:

Standardowo, tworzenie takiego sklepu zaczynamy od briefu, czyli omawiamy z klientem co będzie sprzedawał, jaka jest wizja marki oraz jak klient chciałby aby sklep wyglądał (pomocne będą przykłady sklepów które Ci się podobają).

Po omówieniu wszystkich szczegółów zabieramy się za pracę:

  • - instalacja sklepu na serwerze (własnym lub naszym),
  • - wdrożenie szablonu graficznego,
  • - podpięcie informacji o sklepie, dodanie zdjęć, produktów itp.
  • - podpięcie modułów płatności, wysyłkowych (podpowiemy Ci które są najlepsze)
  • - na koniec przeszkolimy Cię z obsługi takiego sklepu, abyś w przyszłości mógł pracować na nim sam, oczywiście otrzymasz od nas pełne wsparcie i w razie problemów, skontaktuj się z nami.