Nasza hurtownia dzianin i tkanin jest trochę inna, nietypowa jak cała nasza firma. Wszystkie materiały, które są dostępne w naszym magazynie pochodzą z końcówek kolekcji, likwidacji czy nadprodukcji i są to tzw. stoki. Wszystkie produkty są pełnowartościowe, często z najwyższej półki ( zdarzają się dzianiny z certyfikatem OEKO TEX - ekologiczne ) a o połowę tańsze niż u producenta ! Jedyną wadą jest ich niepowtarzalność co dla niektórych marek/brandów jest dużym atutem. ( np. limitowane kolekcje ).

Specjalizujemy się w dzianiach bawełnianych odzieżowych oraz sportowych dzianinach poliestrowych często drukowanych ( mamy własną drukarnię sublimacyjną ). Z tych naturalnych najczęściej trafiają się jerseye, dzianiny dresowe, punta, ściągacze, welury i inne a z tych syntetycznych najwięcej jest dzianin legginsowych, polarów, termoaktywnych jerseyów czy perforowanych materiałów sportowych.

Oprócz oferty stokowej jesteśmy w stanie zaproponować  stały dostęp do produktów różnej maści. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami z całej Polski a także zagranicy. Doradzamy w zakresie dopasowania materiałów do odpowiednich produktów szytych w naszej szwalni a także na zamówienie klienta barwimy na dowolny kolor czy drukujemy określony wzór metodą sitodruku lub sublimacji.