PRODUKCJA KOSZULEK

Produkcja koszulek to bardzo popularne hasło wśród wszystkich marek odzieżowych. Wiele nowopowstałych czy tych istniejących zaczynają albo zaczynali właśnie od tego podstawowego produktu jakim są wszystkim znane t-shirty. Wyróżniamy kilka głównych rodzajów :


Koszulki hip-hopowe to modele szerokie i długie często o wysokiej gramturze np. 210g/m2. Zazwyczaj klienci dobierają do tego opcję wszycia potnika lub/oraz łaty w karku co jeszcze bardziej podnosi standard produktów. Hip-hop to też duże i ciężkie nadruki najcześciej proste projekty wykonane metodą sitodruku czy FLEX/FLOCK.

Niedaleko od koszulek hip-hopowych lądują koszulki patriotyczne. Tak naprawdę różnią się tylko rozmiarem i nadrukiem. Te patriotyczne to zazwyczaj sitodruk kilkukolorowy przedstawiający postacie, symbole oraz litery związane z historią Polski. Zazwyczaj obydwa typy koszulek mają standardowy kołenierzyk tzw. "U".

Inaczej wygląda to w przypadku koszulek OVERSIZE. Te już częściej zamawiane są z kołnierzem typu "V-neck". Klienci chętnie wybierają 160g, tak aby koszulka wyglądała na bardziej "lejącą" i delikatną. Najczęściej są to koszulki damskie, jednak coraz więcej zleceń przychodzi także od mężczyzn.

W ostanim czasie ze względu na wielki ruch dotyczący zdrowia, odżywiania i ruchu coraz większy szał robią t-shirty na siłownię i fitness. Używa się do nich specjalnych materiałów : bawełna plus elastan lub specjalny oddychający poliester.

Koszulki dla sportowców są przylegające, chyba, że mówimy o pakerach na siłowni czy tancerzach na salach tanecznych. Oni wolą luźne bokserki często odkrywające duże części ciała.

Na wstępie produkcji należy określić krój oraz materiał z jakiego mają być wykonane. Bawełna, bawełna z elastanem, poliester a może coś bardziej nietypowego? Wystarczy, że powiesz nam jakie jest zastosowanie koszulki lub pomysł na markę a my dobierzemy materiały i wyślemy próbki do Ciebie. Co do kroju, to jeżeli nie posiadasz jeszcze swoich szablonów, możesz skorzystać z naszych lub stworzymy go specjalnie dla Ciebie. Po wyborze materiału oraz kroju czas na prototyp. W międzyczasie ustalamy szczegóły nadruku oraz dodatki takie jak metki, potniki, łaty i inne. Po wysłaniu prototypu i resztę dogrywamy zdalnie. Jeżeli wszystko już jest po naszej myśli, umawiamy się na produkcję, czyli negocjujemy ceny oraz dogrywamy termin produkcji koszulek.

Po wykonaniu usługi czekamy na następny kontakt w sprawie zlecenia ;)