PRODUKCJA KOSZULEK

Produkcja koszulek to bardzo popularne hasło wśród wszystkich marek odzieżowych. Wiele nowo powstałych czy tych istniejących „brandów” zaczynają albo zaczynali właśnie od tego podstawowego produktu jakim jest wszystkim znany t-shirt Wyróżniamy kilka głównych rodzajów.
Zacznijmy od klasyki, czyli standardowych koszulek o popularny kroju, które często można spotkać wśród znanych marek takich jak nike czy adidas. Fason jest bardzo uniwersalny, aby mógł trafić do jak najszczerszej grupy odbiorców.

Niedaleko od klasyki, leżą koszulki hip-hopowe. To modele szerokie i długie często o wysokiej gramaturze np. 210g/m2. Zazwyczaj klienci dobierają do tego opcję wszycia potnika lub/oraz łaty w karku co jeszcze bardziej podnosi standard produktów. Hip-hop to też duże i ciężkie nadruki najczęściej proste projekty wykonane metodą sitodruku czy FLEX/FLOCK. Zazwyczaj obydwa typy koszulek mają standardowy okrągły kołnierzyk tzw. "U"

Inaczej wygląda to w przypadku koszulek OVERSIZE. Te już częściej zamawiane są z kołnierzem typu "V-neck". Klienci chętnie wybierają gramaturę 160g, tak aby koszulka wyglądała na bardziej "lejącą" i delikatną. Najczęściej są to koszulki damskie, jednak coraz więcej zleceń przychodzi także od mężczyzn. Szczególnie często łączone są z muzyką klubową i najczęściej adresowane do osób przed „trzydziestką”

W ostatnim czasie ze względu na wielki ruch propagujący zdrowy tryb życia, odżywianie i wszelakie formy ruchu coraz większy szał robią t-shirty na siłownię i fitness. Używa się do nich specjalnych materiałów : bawełna plus elastan lub specjalny oddychający poliester termoaktywny, który bardzo często zadrukowuje się metodą sublimacji ( także w naszej firmie )
Koszulki dla sportowców są przylegające, chyba, że mówimy o kulturystach na siłowni czy tancerzach na salach tanecznych. Oni wolą luźne bokserki często odkrywające duże części ciała.. Bardzo ważnym aspektem w produktach tego typu jest płaski szew, który ułatwia funkcjonowanie oraz wygodę. Potrzebna jest do tego specjalistyczna maszyna o nazwie auto-lap, którą posiadamy w naszym zestawieniu urządzeń produkcyjnych.

Jak wygląda proces produkcji ?
Na wstępie produkcji należy określić krój oraz materiał z jakiego mają być wykonane. Do dyspozycji klienta posiadamy gotowe rozwiązania czyt. wykroje :
https://4lans.pl/111-sklep
Na pierwszym etapie należy określić materiał z jakiego ma być wykonany t-shirt. Bawełna, bawełna z elastanem, poliester a może coś bardziej nietypowego? Wystarczy, że powiesz nam jakie jest zastosowanie koszulki lub pomysł na markę a my dobierzemy materiały i wyślemy do Ciebie próbki. Co do kroju, to jeżeli nie posiadasz jeszcze swoich szablonów, możesz skorzystać z naszych lub stworzymy go specjalnie dla Ciebie. Po wyborze materiału oraz kroju czas na prototyp. W międzyczasie ustalamy szczegóły nadruku oraz dodatki takie jak metki, potniki, łaty i inne. Po wysłaniu prototypu resztę dogrywamy zdalnie. Jeżeli wszystko już jest po naszej myśli, umawiamy się na produkcję, czyli ustalamy ceny oraz dogrywamy termin produkcji koszulek oraz ewentualnych nadruków.
Po wykonaniu usługi czekamy na następny kontakt w sprawie zlecenia