Notice: Undefined variable: jms_retro_hook in /home/lans/domains/4lans/modules/jmssetting/jmssetting.php on line 987
Janmar Sport - 4lans
Janmar Sport Zobacz większe

Janmar Sport

0,00 zł

Działamy na rynku dziewiarskim od 1971 roku. Wieloletnie doświadczenie w produkcji dzianiny umożliwiło nam zajęcie pozycji lidera na rynku dzianin sportowych. Produkujemy je z najwyższej jakości przędz takich jak Coolmax czy Trevira. Odzież sportowa wykonana z naszych dzianin znajduje się w ofercie wielu znanych producentów.

Janmar to firma rodzinna założona w 1971 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży dziewiarskiej pozwoliło nam dostrzec, jak bardzo istotnym czynnikiem dla naszych klientow jest wysoka jakość produktu.
Produkowane przez nas dzianiny spełniają najwyższe wymogi jakościowe i wytrzymałościowe, co czyni je idealnym materiałem do wyrobu ubiorów sportowych.
Nieustannie doskonalimy nasze produkty podążając za światowym rozwojem technologii dziewiarskich, co procentuje kontraktami z największymi koncernami produkującymi odzież sportową.

Współpraca z nami to gwarancja najlepszej jakości obsługi naszego zleceniodawcy. Każdy klient, zarówno mniejszy jak i potentat w produkcji odzieży, traktowany jest indywidualnie. Stworzyliśmy zaawansowany system kontroli, który pozwala na uzyskanie informacji o zamawianym produkcie na każdym etapie procesu produkcyjnego. Takie podejście gwarantuje pełną satysfakcję klienta, oraz spełnienie wszystkich jego potrzeb.

Nasze dzianiny konfekcjonowane są dla firm takich jak:

  • Erima,
  • Hummel,
  • Kappa,
  • Puma,
  • Umbro
  • i wielu innych.

http://janmarsport.pl/

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie