Edentex Zobacz większe

Edentex

Bawełniane dzianiny EDENTEX® tworzymy z myślą o ludziach kochających naturę, szanujących jej moc i piękno, którzy nie chcą się od niej oddzielać absolutnie niczym. Dzianiny EDENTEX® to wartość w każdym szczególe. Ponadczasowe piękno, miłość i elegancja, miękkość i trwałość w jednym.

EDENTEX® powstał w Łodzi w 1996 roku i już od początku swojego istnienia wspiera europejskich producentów odzieży swoimi materiałami oraz doświadczeniem. Niespotykana klasa bawełnianych dzianin oraz wyjątkowe dostosowanie do potrzeb klienta zagwarantowały mu natychmiastowe uznanie i zaufanie wśród markowych projektantów.

Obecnie EDENTEX®, dzięki współpracy zarówno ze znanymi, jak i początkującymi producentami, jest rozpoznawany w całej Europie jako symbol jakości oraz sprawnej i elastycznej obsługi.

Sukces marki EDENTEX® wynika z dwóch czynników: zamiłowania do pięknych i trwałych materiałów oraz miłości do bawełny. Przez lata swojego istnienia EDENTEX® opracował własne, unikalne metody produkcji, które są stale testowane i ulepszane. Jednocześnie nieustannie dostosowuje się do zmiennego rynku modowego i aktywnie reaguje na nowe trendy i zapotrzebowania, na bieżąco uzupełniając swój magazyn. Dzięki temu EDENTEX® posiada na stanie ponad 700 kolorów różnych materiałów, gotowych do wysyłki w każdym momencie.

Ponadto, EDENTEX® tworzy dzianiny na indywidualne zamówienia klientów, w tym przy użyciu bawełny organicznej.

więcej informacji na :

http://www.edentex.pl/

Nowy