Whitelakeforkids
  • Whitelakeforkids
  • Whitelakeforkids
  • Whitelakeforkids
  • Whitelakeforkids

Whitelakeforkids

OPIS REALIZACJI

Ubranka White Lake for KIDS zostały uszyte w naszej szwalni z najwyższej jakości materiałów. Zajęliśmy się tą realizacją kompleksowo: od szablonu, przez stworzenie wzorów, po samą produkcję. Dzianiny, z których powstały ubrania, posiadają certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard) na przędzę, co oznacza, że są z bawełny wyprodukowanej w sposób ekologiczny, a także nie użyto przy ich produkcji materiałów z GMO (Genetically Modified Organisms).

OPIS FIRMY

White Lake for KIDS to marka która narodziła się w sercu podlaskich jezior - Augustowie. Powstała z miłości do dzieci i z myślą o nich. Jest to świat niepowtarzalnej i niezwykle pięknej rodzimej flory i fauny.

Właśnie dlatego w pierwszej kolekcji Blue Bird pomysłodawcy marki przedstawili nam cztery wzory, na których znajdują się gatunki objęte w Polsce ścisłą ochroną gatunkową: czapla biała, sasanka oraz zimorodek.

Marka, w trosce o ochronę środowiska, używa ekologiczne pudełka, foliopaki biodegradowalne, koperty kurierskie wyprodukowane z folii pochodzącej w ponad osiemdziesięciu procentach z recyklingu i papieru z certyfikatem FSC.