Digitalizacja

Digitalizacja szablonów

Jedną z przestrzeni działalności firmy 4lans.pl jest profesjonalna digitalizacja szablonów. Obok szycia odzieży, bielizny oraz akcesoriów, wykonywania nadruków w wersji sitodruku, na folii flex i flock, nadruków w formie DTG oraz haftu, nadruków sublimacyjnych i full print proponujemy unikalną usługę przerabiania papierowych wzorów na formę cyfrową. Oferujemy szybką i bezproblemową usługę digitalizacji szablonów.

Na czym polega digitalizacja szablonów?

Digitalizacja szablonów polega na zamianie papierowych wykrojów na cyfrowe. Forma cyfrowa zapisywana jest w określonym pliku na komputerze. Uwzględnia ona wszystkie linie – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne – a także wszelkie punkty i znaki technologiczne pierwotnego szablonu. Wykonujemy usługę digitalizacji szablonów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Oferujemy przede wszystkim narzędzia, ściągające wzór z szablonu. Mamy do dyspozycji także tablice do digitalizacji, aparaty do foto-digitalizacji oraz skanery o rozbudowanych funkcjach. Te urządzenia przekazują pierwotny wzór do specjalnego oprogramowania i umożliwiają proces dalszej obróbki. W kolejnych krokach możliwe jest zatem dokonanie między innymi zmiany lub dodatkowego stopniowania rozmiarów, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Dlaczego jesteśmy skuteczni?

Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług. Wszystko dzięki korzystaniu z profesjonalnego, najnowocześniejszego sprzętu. Nieustannie śledzimy nowinki techniczne, dzięki czemu możemy wnieść digitalizację szablonów na wyższy poziom. Na bieżąco uzupełniamy i unowocześniamy posiadany sprzęt. Wszystko po to, by świadczyć jeszcze lepsze usługi. Takie urządzenia, jak specjalistyczne tablice do digitalizacji, aparaty do foto-digitalizacji, a także skanery, pozwalają nam na idealne odtworzenie otrzymanych szablonów. Każdy najdrobniejszy punkt, a także linie wewnętrzne oraz zewnętrzne zostają idealnie odtworzone w formie cyfrowej. Taka forma cyfrowa daje natomiast więcej możliwości korzystania i przetwarzania przygotowanych szablonów. Wspomagamy się też nowoczesnym oprogramowaniem, dzięki czemu możemy przerabiać cyfrowe szablony w dowolny sposób.

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Nasze usługi skierowane są do wszystkich przedstawicieli branży odzieżowej oraz dziedzin pokrewnych. Digitalizacja szablonów może pomóc w bardziej skutecznym wykonywaniu pracy zarówno projektantom odzieży, producentom odzieży, krawcom, jak i innym przedstawicielom tego fachu. Oferujemy pomoc dużym podmiotom – firmom, działającym w branży odzieżowej oraz mniejszym zakładom krawieckim. Nie zamykamy się też na potrzeby osób, zajmujących się szyciem w sposób amatorski i stawiających swoje pierwsze kroki w branży odzieżowej. Podejmujemy się zarówno drobnych, jak i bardzo rozbudowanych, komercyjnych zleceń. Wszystko po to, aby spełniać oczekiwania wszystkich klientów, odwiedzających naszą firmę. Współpracujemy nadto z najlepszymi specjalistami w branży. Dzięki ich rzetelności i dokładności cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród klientów.

Digitalizacja

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.